Hopp til: Navigasjon | Innhold | Undermeny
Natt til lørdag var travel for Agderpolitiet. Lokalt måtte de ta seg av ruteknusing og fyllekjøring i Vennesla, samt husbråk i Iveland.
02.35 fikk politiet melding om at noen ungdommer hadde knust noen glassruter tilhørende voksenopplæringen i sentrum av Vennesla. Melderen kunne fortelle at det kun var det ytterste glasset som var knust og politiet prioriterte derfor ikke å sende noen folk til stedet siden de hadde nok å stri med i sentrum.
03.05 Politiet får melding om fyllekjøring i Vennesla. En bil har kjørt av veien og to personer ble sett da de løp fra stedet. En patrulje blir sendt til stedet og de finner en bil som står i autovernet. To menn er på stedet, men disse har ikke noe med bilen å gjøre. De bare stoppet opp da de så bilen. Politiet finner ut hvem som er eier av bilen, men får ikke kontakt med ham.
04.04 får politiet melding om husbråk på Iveland. Politiet rykket ut og kom over en person som i beruset tilstand hadde laget bråk på adressen. Politiet vurderer det til at mannen er såpass beruset at han ikke kan ta vare på seg selv og kjører vedkommende til arresten. Politiet tror ikke at forholdet vil bli anmeldt
Til nyhetsarkivet Del på Facebook
Samarbeidspartnere:Prinfo Intermedia
Radio Loland A/L: Telefon: 38 13 96 00 | Vakttelefon 90527746 | Epost:post@radiololand.no | Besøksadresse: Venneslamoen 10, 4700 Vennesla
Kommentarer
Del din mening